280/2. 20.századi és kortárs festmények, bútorok > "Szürkület"

515. Fejér Csaba (Karcag, 1936 - Hódmezővásárhely, 2002)

"Szürkület"

olaj, farost

85*45 cm

j.j.l.: Fejér Csaba