51. Szirt Oszkár
Lány rózsaszín rózsás ruhában, 1911
olaj, vászon
100,5*80 cm
j.b.l.: Szirt 911
Reprodukálva: Szász Menyhért: Szirt Oszkár, Múlt és Jövő, 1917. július, 261. old. (Portrait)