61. Aszódi Weil Erzsébet (Budapest, 1901 - Budapest, 1976) - nek tulajdonítva
Búcsúzkodók
olaj, vászon
139,5*110 cm
Kiállítva és reprodukálva: Saphier: Hölgyek palettával, 2008, 2. kép,