444. Molnár C. Pál (Battonya, 1894 - Budapest, 1984)
"Toscanai táj", 1969
olaj, farost
26*33,5 cm
j.j.l.: MCP; j.b.l: MCP; ho. autográf felirat: "M-C.P. 1969 Toscanai táj"