249. Régi mesterek és 19. századi festmények > Varrogató nő

221. Spitzer, Emanuel (Manó) (Pápa, 1844 - Waging am See, 1919)

Varrogató nő

olaj, vászon

46*57 cm

j.b.l.: Em. Spitzer München