36. Orosz ikonfestő, 19. sz. vége
Keresztrefeszített Krisztus siratókkal - Fatáblába helyezett fém kereszt
olaj, fa
40*34 cm
kereszt: 19. sz. első fele, sárgaréz ötvözet, zománc díszítéssel, fönt baloldalon háromkezű Istenszülő, jobb oldalon Angyali Üdvözlet