249. Régi mesterek és 19. századi festmények > Idős hölgy portréja

171. Mayer Alajos (Budapest, 1878 - 1953)

Idős hölgy portréja

olaj, vászon

69*55,5 cm

j.b.k.: Mayer A.

sérült, keret nélkül