249. Régi mesterek és 19. századi festmények > Mediterrán részlet beszélgetőkkel, 1900

249. Alott, Robert (Graz, 1850 - Bécs, 1910)

Mediterrán részlet beszélgetőkkel, 1900

olaj, vászon

64*80 cm

j.j.l.: R. Alott 1900

faragott ökörszemes keretben