240. 19-20. századi festmények és bútorok > Mappa, 34 db-os

128. Rippl - Rónai József (Kaposvár, 1861 - Kaposvár, 1927)

Mappa, 34 db-os

cinkográfia, papír

280*360 mm

minden lap jelzett: Rónai és monogram