233. Kamara aukció
[1-20]
21-40
[41-60]
[61-80]
[81-100]
[101-120]
[121-122]
Szűrőtál
Delft, 19. sz. eleje, ónmázas fajansz, városkép díszítéssel, jelezve az alján, pereme restaurált
21. tétel
Csésze
Bécs, 1830, festett, aranyozott, porcelán, talpán máz alatti kék jelzés, 30 - as benyomott szám
22. tétel
Csésze pár
francia (?), 19. sz., festett porcelán aranyozással, talpán jelzett: 821, 822 - masszába nyomott számmal, restaurált
23. tétel
Teáscsésze
Fischer Mór, Tata, 19. sz. második fele, jelezve az alján, máz alatti koronás jellel, füle restaurált
24. tétel
Talpas kehely
osztrák, 19. sz. vége, festett, aranyozott porcelán, jelezve az alján masszába nyomott CF
25. tétel
Csészepár és alj
Nymphenburg, 1900 körül, aranyozott porcelán, koronás díszítéssel
26. tétel
Csésze és alj
Bécs, 850 -es jelzéssel, festett, aranyozott porcelán, kopott
27. tétel
Süteményes készlet, 5 db
Karlsbad, 19. sz. vége, festett, aranyozott porcelán, jelezve az alján, sérült
28. tétel
Fedeles díszváza
német, 20. sz. első fele, festett, aranyozott porcelán, "Fraureuth" jelzéssel
29. tétel
Tányér, 4 db
Meissen, 19. sz. vége, kardos, kék jelzettel, festett porcelán, virágos, lepkés, bogaras díszítéssel, peremek fényes aranyozással
30. tétel
Csokoládés csésze és alj
Bécs, 19. sz. második fele, festett,aranyozott porcelán, máz alatti pajzsos jellel
31. tétel
Csésze és alj
Berlin, 1900 körül, festett, aranyozott porcelán
32. tétel
Csésze és alj
csésze: Bécs, 19. sz. eleje, festett, aranyozott porcelán, "Wandle auf" felirattal, rózsás díszítéssel, tányér: Meissen, 19. sz. eleje, kék jelzettel, aranyozás kissé kopott
33. tétel
Csésze és alj
cseh, 20. sz. eleje, festett, aranyozott porcelán
34. tétel
Tintartó
Karlsbad, 19. sz. első fele, festett, aranyozott porcelán, aljában masszába nyomott jellel, sérült, hiányos
35. tétel
Csésze és alj
Bécs, 19. sz. közepe, festett, aranyozott porcelán, jelezve az alján, máz alatti kék jellel
36. tétel
Tintatartó
Tata, 19. sz. közepe, festett fajansz, jelzett az alján
37. tétel
Szenteltvíztartó
1900 körül, festett, mázas fajanszporcelán, hátoldalán masszába nyomott HB bélyegző és máz alatti festett jelzet, apró mázhibával
38. tétel
Virágtartó
osztrák, 20. sz. eleje, mázas fajansz, alján masszába nyomott formaszám
39. tétel
Tányér, 20 db
Apátfalva, Hollóháza, Wilhelmburg, Gránit, Várossződ, 20. sz. első fele, keménycserép
40. tétel
[1-20]
21-40
[41-60]
[61-80]
[81-100]
[101-120]
[121-122]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS