Toborzó pohár, 2 db
magyar, 1848-49, színtelen üveg, fenekében 1849-es 1 krajcáros és ezüst 1848-as Magyarok Nagyasszonya érme, egyik sérült, egyik köszörült díszítéssel, "1848iki Emlék Teréz" felirattal
121. tétel
Pohár, 2 db
Dél-Magyarország, 19. sz. vége, színtelen öntött üveg, magyar címer és Erzsébet királynő díszítéssel