Kossuth emlékpohár
magyar, 1894, Kossuth Lajos halálának emlékére, alnyomatos és fesetett portréval, "Isten Veled Kossuth Lajos..." emlékverssel, peremen apró csorbulással
41. tétel
Emlékpohár
"Az ezredéves országos kiállítás emlékére, Budapest 1896" szentkoronás országalmás címerrel, zománcfestett fém, sérült, javított
42. tétel
Bögre
osztrák, 1915, festett, matricás porcelán
43. tétel
Leveses tál
Tournai, 19. sz. , festett, ónmázas fajansz, j.n., kis sérüléssel
44. tétel
Tányér
Bécs, 1821, festett porcelán, talpán máz alatti kék jelzet és masszába nyomott évszám, peremén kis sérüléssel
45. tétel
Mosdókészlet, 3 db-os
20. sz. eleje, fehér mázas porcelán
46. tétel
Mosdókészlet, 2 db-os, kanna és lavór
magyar, 20. sz. eleje, fehér mázas porcelán
47. tétel
Keménycserép, 12 db
Hollóháza, 19. sz. vége, festett keménycserép, apró sérüléssel
48. tétel
Falióra
Ausztia, 20. sz. eleje, festett porcelán, súlyok hiányoznak
49. tétel
Tányér
Franciaország, 1800 körül, ónmázas fajansz, apró csorbulásokkal
50. tétel
Tányér
51. tétel
Sparhelt - reklám
Salgótarján - OMEGA, "Alfa - Omega - Luna Hekla HF tűzhelye" felirattal, zománcozott vas
52. tétel
Cukordoboz
Erdély, 19. sz. vége, rózsaszín tejüveg zománcfestett díszítéssel, sárgaréz szerelékkel, "Vízakna, Rákóczi tó" felirattal, sérült
53. tétel
Asztalközép
német, 19. sz. vége, festett, aranyozott porcelán plasztikus díszítéssel, sérült
54. tétel
Asztali lámpa
osztrák, 20. sz. eleje, festett porcelán, réz szerelékkel
55. tétel
Pohár
osztrák, 20. sz. eleje, tejüveg, zománcfestett díszítéssel, apró csorbulással
56. tétel
Cukorkatartó
osztrák, 20. sz. eleje, fújt üveg, zöld üvegszál díszítéssel, ezüst szerelékkel, fedele hiányzik
57. tétel
Fedeles bonbonier
cseh, 1920 körül, csiszolt uránüveg, kis sérüléssel