233. Kamara aukció
[1-20]
[21-40]
[41-60]
[61-80]
[81-100]
101-120
[121-122]
Légyfogó
Zemplén, 19. sz. vége, szintelen hutaüveg
101. tétel
Vászonsimító
Parád, 19. sz., színtelen hutaüveg, buborékos díszítéssel
102. tétel
Kocsmai porciós üveg, 7 db
Zemplén, 19. sz. második fele, szinetelen "galléros" hutaüveg
103. tétel
Bütykös kancsó
Zemplén, 19. sz. második fele, színtelen hutaüveg
104. tétel
Kancsó
Zemplén, 19. sz. második fele, színtelen, bütykös díszítésű üveg csiszolt és aranyozott díszítéssel
105. tétel
Kancsó
Zemplén, 19. sz. második fele, színtelen, bütykös díszítésű hutaüveg, aranyozott nyakperemmel
106. tétel
Kancsó
Zemplén, 19. sz. vége, színtelen, bordázott hutaüveg
107. tétel
Kocsmai porciós (hitelesített) üveg, 4 db
Zemplén, 19. sz. vége, színtelen hutaüveg
108. tétel
Kézi (vihar) lámpa, 3 db
magyar, 19. sz. vége, szinetelen, zöld és mézszínű formába öntött üveg, réz szerelékkel
109. tétel
Kancsó
Erdély, 19. sz. második fele, színtelen hutaüveg, hiányos
110. tétel
Borospohár, 12 db
Erdéy, 1900 körül, színtelen hutaüveg, apró csorbulással
111. tétel
Kancsó
Erdély, 19. sz. második fele, színtelen, bordázott hutaüveg, hajszálrepedt
112. tétel
Palack
Zemplén, 19. sz. második fele, gerezdes díszítésű, színtelen hutaüveg, repedt
113. tétel
Palack
Erdély, 19. sz. vége, színtelen hasábos hutaüveg, színes üveg talppal
114. tétel
Kancsó
Zemplén, 19. sz. második fele, bordás díszítésű színtelen hutaüveg
115. tétel
Kancsó
Zemplén, 20. sz. eleje, színtelen és rózsaszín hutaüveg
116. tétel
Kancsó
Erdély, 19. sz. második fele, színtelen hutaüveg, bordázott díszítéssel
117. tétel
Kancsó
118. tétel
Bütykös kancsó
119. tétel
Kancsó
Zemplén, 19. sz. vége, rózsaszín, bütykös díszítésű hutaüveg
120. tétel
[1-20]
[21-40]
[41-60]
[61-80]
[81-100]
101-120
[121-122]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS