233. Kamara aukció
[1-20]
[21-40]
[41-60]
[61-80]
81-100
[101-120]
[121-122]
Díszpohár
Ausztria, 1900 körül, zöld üveg, zománcfestett, aranyozott díszítéssel, kis kopásokkal
81. tétel
Talpas pohár
magyar, 20. sz. eleje, lapracsiszolt színtelen üveg, zománcfestett, aranyozott díszítéssel, kis kopással
82. tétel
Karaffa
1900 körül, színtelen üveg, fém rátétekkel
83. tétel
Díszpohár
osztrák, 20. sz. eleje, színtelen üveg, hengeres forma, vésett "AK" tulajdonosi jelzettel, kis sérüléssel
84. tétel
Borospalack
Parád, 19. sz. vége, színtelen hutaüveg
85. tétel
Palack dugóval
osztrák, 19. sz. második fele, színtelen hutaüveg, csiszolt díszítéssel
86. tétel
Bólés készlet, 7 db-os
magyar, 20. sz. eleje, aranyozott tejüveg
87. tétel
Kancsó és 6 db pohár
Ausztria, 1900 körül, zománcfestett hutaüveg, kis sérüléssel
88. tétel
Karaffa
magyar, 19. sz. vége, csiszolt, szintelen üveg, dugóval
89. tétel
Fedeles serleg
osztrák, 1900 körül, csiszolt, kobaltkék üveg
90. tétel
Palack
magyar, 19. sz. második fele, tejüveg kékszínű üvegpalack díszítéssel, aranyozással, aranyozása kopott
91. tétel
Parfümös üveg
osztrák, 19. sz. vége, fehér és kék, kétrétegű csiszolt üveg
92. tétel
Vázapár
Ausztria, 19. sz. vége, kék üveg, zománcfestett, aranyozott, ezüstözött díszítéssel, festése kopott
93. tétel
Ikora váza
WMF, 1930 körül, többrétegű formába öntött, színezett, kraklézott üveg
94. tétel
Váza
osztrák, 1920 körül, színtelen üveg, bíbor és ezüst geometrikus díszítéssel
95. tétel
Talpas kínáló
cseh, 19. sz. vége, bíborpácolt, zománcfestett, aranyozott üveg, köszörült díszítéssel
96. tétel
Légyfogó
Zemplén, 19. sz. második fele, zöldes hurtaüveg
97. tétel
Légyfogó
Zemplén, 19. sz. második fele, színtelen hutaüveg
98. tétel
Légyfogó
Zemplén, 19. sz. vége, színtelen hutaüveg
99. tétel
Mécses
100. tétel
[1-20]
[21-40]
[41-60]
[61-80]
81-100
[101-120]
[121-122]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS