Bólés készlet
20. sz. első fele, színtelen üveg, mézszínű, hámozott díszítéssel, 1 db nagy tál merővel és 12 db csésze
61. tétel
Kompótoskészlet, 6 db
osztrák, 20. sz. első fele, színtelen és rózsaszín öntött üveg
62. tétel
Pipere asztali készlet, 7 db-os
1920 körül, színezett, levendula - színű üveg, fém szerelékkel, csiszolt art - deco forma, apró csorbulásokkal
63. tétel
Talpas pohár
Ausztria, 20. sz. eleje, csiszolt, részben kék üveg, zománcfestett, aranyozott díszítéssel
64. tétel
Emlékpohár
Zemplén, 20. sz. eleje, kék színű üveg, zománcfestett, aranyozott díszítéssel, "Szatmári Emlék" felirattal, szájperemén apró csorbulásokkal
65. tétel
Díszpohár
cseh, 20. sz. eleje, többrétegű hámozott üveg, festett díszítéssel, aranyozott peremmel
66. tétel
Díszpohár pár
magyar, 20. sz. első eleje, festett, homokfúvott üveg, címerábrázolással, sérült
67. tétel
Talpas pohár
Parád, 20. sz. eleje, homokfúvott, aranyozott üveg, "Parádi Emlék" felirattal
68. tétel
Pohár, 2 db
Parád, 19. sz. második fele, világoskék hutaüveg
69. tétel
Pohár, 2 db
70. tétel
Váza
cseh, 19. sz. vége, kék tejüveg
71. tétel
Talpas kínáló
osztrák, 19. sz. vége, kék tejüveg zománcfestett díszítéssel
72. tétel
Váza
73. tétel
Füles pohár
Zemplén, 20. sz. eleje, aranyozott, zománcfestett díszítéssel, "Emlék" felirattal, kopott, szájperemén apró csorbulásokkal
74. tétel
Talpas pohár
Erdély, 19. sz. vége, csiszolt, aranyozott, tejüveg, színes üvegpaszta rátétekkel, "Souvenir Dela Mechadia" felirattal, szájperemén csorba
75. tétel
Pohár pár
Erdély, 20. sz., színtelen üveg, zománcfestett díszítéssel
76. tétel
Díszpohár
Ausztria, 20. sz. eleje, homokfúvott aranyozott üveg
77. tétel
Díszpohár
cseh, 20. sz. eleje, csiszolt színtelen üveg, színes zománcfestett díszítéssel
78. tétel
Díszpohár
Ausztria, 20. sz. eleje, homokfúvott, aranyozott üveg
79. tétel
Talpas pohár
magyar, 20. sz. eleje, lapracsiszolt színtelen üveg, zománcfestett, aranyozott díszítéssel, kis kopással