263. Festmények a Saphier gyűjteményből
[1601-1620]
[1621-1640]
[1641-1660]
[1661-1680]
[1681-1700]
[1701-1720]
[1721-1740]
[1741-1760]
[1761-1780]
[1781-1800]
[1801-1820]
[1821-1840]
[1841-1860]
[1861-1880]
1881-1900
[1901-1920]
[1921-1940]
[1941-1960]
[1961-1980]
[1981-1984]
Csabai Rott Margit
Tóparti részlet, 1930
1881. tétel
Magyar festő, 20. sz. közepe
Balatoni táj
1882. tétel
Jakuba János
Kikötő
1883. tétel
Jakuba János
Tengerparti városka
1884. tétel
Kern Andor
Teraszon, 1934
1885. tétel
Tattay Ilona
"Porte St. Denis", 1926
1886. tétel
Magyar festő, 20. sz. közepe
Balatoni vitorlások
1887. tétel
Országh Imre Ferenc
Tornácos udvar, 1961
1888. tétel
Magyar festő, 20. sz. eleje
Vízparti táj
1889. tétel
Sass Brunner Erzsébet
Balatoni jegenyék
1890. tétel
Lakatos Artúr
Tabán, 1920
1891. tétel
Feleky - Fetter Frigyes
Vízparti jelenet
1892. tétel
Magyar festő, 20. sz. eleje
Tanítványok
1893. tétel
Magyar festő, 20. sz. első fele
Falusi építkezés
1894. tétel
Ezüst György
Soproni táj
1895. tétel
Károly Andor
Téli részlet, 1926
1896. tétel
Marosán Gyula
"Teleki téri virágárus"
1897. tétel
Bánk Ernő
Köszörűs, 1927
1898. tétel
Magyar festő, 20. sz. közepe
Disznóvásár
1899. tétel
Magyar festő, 20. sz. eleje
Falurészlet
1900. tétel
[1601-1620]
[1621-1640]
[1641-1660]
[1661-1680]
[1681-1700]
[1701-1720]
[1721-1740]
[1741-1760]
[1761-1780]
[1781-1800]
[1801-1820]
[1821-1840]
[1841-1860]
[1861-1880]
1881-1900
[1901-1920]
[1921-1940]
[1941-1960]
[1961-1980]
[1981-1984]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS