220. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények
[1-20]
[21-40]
[41-60]
[61-80]
[81-100]
[101-120]
[121-140]
[141-160]
[161-180]
[181-200]
[201-220]
[221-240]
[241-260]
[261-280]
[281-300]
[301-418]
[419-438]
[439-458]
[459-478]
[479-498]
[499-518]
[519-538]
[539-558]
[559-578]
[579-598]
[599-618]
619-638
[639-658]
[659-678]
[679-698]
[699-718]
[719-738]
[739-758]
[759-762]
Fried Pál
Pihenő akt
619. tétel
Bernáth Aurél
Álló akt
620. tétel
Vass Elemér
Virágcsendélet, 1937
621. tétel
Fried Pál
Balerina
622. tétel
Egry József
"Badacsony"
623. tétel
Muzsinszky Nagy Endre
Balatoni vitorlás
624. tétel
Áron Nagy Lajos
Balatoni dombok
625. tétel
Szőnyi István
Dunakanyar
626. tétel
Pogány Ferenc
Folyóparti táj
627. tétel
Magyar - Mannheimer Gusztáv
Felhős táj
628. tétel
Magyar festő, 20. sz. eleje
Folyópart ladikokkal
629. tétel
Koszta Rozália
Csónakok
630. tétel
Schéner Mihály
"Balaton"
631. tétel
Pogány Ferenc
"Téli délután", 1967
632. tétel
Szentgyörgyi Kornél
Tengerpart
633. tétel
Ék Sándor
"Gurzufi sziklák", 1974
634. tétel
Péli Tamás Károly
Próféta
635. tétel
Angheluta, Octavian
Férfi portré, 1965
636. tétel
Holesch Dénes
Ágaskodó lovak
637. tétel
Szász Endre
Szakállas férfi madaras fejdísszel
638. tétel
[1-20]
[21-40]
[41-60]
[61-80]
[81-100]
[101-120]
[121-140]
[141-160]
[161-180]
[181-200]
[201-220]
[221-240]
[241-260]
[261-280]
[281-300]
[301-418]
[419-438]
[439-458]
[459-478]
[479-498]
[499-518]
[519-538]
[539-558]
[559-578]
[579-598]
[599-618]
619-638
[639-658]
[659-678]
[679-698]
[699-718]
[719-738]
[739-758]
[759-762]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS