220. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények
[1-20]
[21-40]
[41-60]
[61-80]
[81-100]
[101-120]
[121-140]
[141-160]
[161-180]
[181-200]
[201-220]
[221-240]
[241-260]
[261-280]
[281-300]
[301-418]
[419-438]
[439-458]
[459-478]
[479-498]
[499-518]
[519-538]
[539-558]
[559-578]
[579-598]
[599-618]
[619-638]
[639-658]
[659-678]
[679-698]
699-718
[719-738]
[739-758]
[759-762]
Mednyánszky László báró
Pihenő katonák
699. tétel
Szántó Piroska
"Feszület"
700. tétel
Uitz Béla
Törölköző akt, 1916
701. tétel
Sikuta Gusztáv
Szobabelső
702. tétel
Hincz Gyula
Háború és béke
703. tétel
Vén Emil
Virágcsendélet
704. tétel
Gyémánt László
Álom
705. tétel
Gyémánt László
Támaszkodó, 1984
706. tétel
Vén Emil
Nagymaros, 1973
707. tétel
Bér Rudolf
"Tavasz"
708. tétel
Pleidell János
Arató asszonyok
709. tétel
Czene Béla, ifj.
Szolnoki vásár
710. tétel
Czene Béla
"Szolnoki piac", 1958
711. tétel
Sugár Gyula
"Gerbaud"
712. tétel
Gráber Margit
Önarckép festés közben
713. tétel
Tóth Menyhért
Férfi portré
714. tétel
Bartha László
"Tihanyi kapás", 1959
715. tétel
Magyar festő, 20. sz. eleje
Virágcsendélet ablakban
716. tétel
Nagy István
Faluszéle
717. tétel
Dési - Huber István
Utolsó vacsora, 1926
718. tétel
[1-20]
[21-40]
[41-60]
[61-80]
[81-100]
[101-120]
[121-140]
[141-160]
[161-180]
[181-200]
[201-220]
[221-240]
[241-260]
[261-280]
[281-300]
[301-418]
[419-438]
[439-458]
[459-478]
[479-498]
[499-518]
[519-538]
[539-558]
[559-578]
[579-598]
[599-618]
[619-638]
[639-658]
[659-678]
[679-698]
699-718
[719-738]
[739-758]
[759-762]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS