Osztrák művész, 1800 körül
Zárdamunka - Judit és Holofernész
41. tétel
Osztrák művész, 19. sz. első fele
Zárdamunka - Férfiportré
42. tétel
Osztrák művész, 18. sz.
Apácamunka - Szentháromság
43. tétel
Nyugat - magyarországi szobrász, 18. sz.
Kálvária
44. tétel
Magyar szobrász, 18. sz. vége
Puttó pár
45. tétel
Magyarországi szobrász, 18. sz.
Adoráló angyal
46. tétel
Puttófej
47. tétel
Női szent
48. tétel
Szent László
49. tétel
Spanyol művész, 19. sz. első fele
Öltöztethető Madonna
faragott, festett fa korpusz, arany- és ezüstszállal hímzett selyem ruházattal, palásttal, aranyozott fém korona pótolt, rózsafüzérekkel,
50. tétel
Moldáv ikonfestő, 18. sz.
Tanító Krisztus
51. tétel
Orosz ikonfestő, 19. sz. második fele
Istenszülő, az el nem égő csipkebokor, jelenetekkel
52. tétel
Orosz ikonfestő, 19. sz. közepe
Négyosztatú ikon - Kazányi Istenanya, Csodatévő Szent Miklós, Szent György és egy vértanú szent
53. tétel
Orosz ikonfestő, 1900 körül
Szarovi Szent Szerafin
54. tétel
Orosz ikonfestő, 18. sz.
Angyali üdvözlet és a háromkirályok hódolása (kétoldalas)
55. tétel
Orosz ikonfestő, 1900 körül
Istenszülő a kisdeddel
56. tétel
Istenszülő a "Jel"
57. tétel
Krisztus pokolraszállása és feltámadása, ünnepekkel
58. tétel
Orosz ikonfestő, 20. sz.
Ószertartású ikon - Istenszülő, minden fájdalmasok öröme
59. tétel
Orosz ikonfestő, 19. sz. vége
Váratlan boldogságot hozó Istenanya