220. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények
[1-20]
[21-40]
[41-60]
61-80
[81-100]
[101-120]
[121-140]
[141-160]
[161-180]
[181-200]
[201-220]
[221-240]
[241-260]
[261-280]
[281-300]
[301-418]
[419-438]
[439-458]
[459-478]
[479-498]
[499-518]
[519-538]
[539-558]
[559-578]
[579-598]
[599-618]
[619-638]
[639-658]
[659-678]
[679-698]
[699-718]
[719-738]
[739-758]
[759-762]
Orosz ikonfestő, 19. sz. vége
Vlagyimiri Istenanya
61. tétel
Orosz ikonfestő, 19. sz. közepe
Istenszülő a Deéziszből
62. tétel
Istenszülő a Deéziszből
63. tétel
Orosz ikonfestő, 19. sz. vége
Krisztus pokolraszállása és feltámadása, ünnepekkel
64. tétel
Orosz ikonfestő, 19. sz. első fele
Keresztelő Szent János fővétele
65. tétel
Orosz ikonfestő, 19. sz. második fele
Szmolenszki Istenanya
66. tétel
Dél - oroszországi ikonfestő, 19. sz. második fele
Szent Demeter nagyvértanú
67. tétel
Orosz művész, 19. sz. vége
Úti ikon
68. tétel
Orosz ikonfestő, 19. sz. eleje
Tyihvini Istenanya
69. tétel
Orosz ikonfestő, 1900 körül
70. tétel
Sárkányölő Szent György
71. tétel
Orosz ikonfestő, 1900 körül
Krisztus feltámadása, ünnepekkel
72. tétel
Német festő, 1700 körül
Az aranyborjú imádása
73. tétel
Osztrák festő, 18. sz.
Szent Walburga
74. tétel
Osztrák festő, 1800 körül
Mária a kisdeddel
75. tétel
Itáliai festő, 17. sz.
Szent Család két donátorral
76. tétel
Német festő, 17. sz. első fele
Háromkirályok hódolása
77. tétel
Bihari Sándor
Levétel a keresztről, 1885
78. tétel
Caullery, Louis de
Golgota
79. tétel
Flamand festő, 17. sz. második fele
Szent Sebestyén
80. tétel
[1-20]
[21-40]
[41-60]
61-80
[81-100]
[101-120]
[121-140]
[141-160]
[161-180]
[181-200]
[201-220]
[221-240]
[241-260]
[261-280]
[281-300]
[301-418]
[419-438]
[439-458]
[459-478]
[479-498]
[499-518]
[519-538]
[539-558]
[559-578]
[579-598]
[599-618]
[619-638]
[639-658]
[659-678]
[679-698]
[699-718]
[719-738]
[739-758]
[759-762]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS