220. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények
[1-20]
[21-40]
[41-60]
[61-80]
81-100
[101-120]
[121-140]
[141-160]
[161-180]
[181-200]
[201-220]
[221-240]
[241-260]
[261-280]
[281-300]
[301-418]
[419-438]
[439-458]
[459-478]
[479-498]
[499-518]
[519-538]
[539-558]
[559-578]
[579-598]
[599-618]
[619-638]
[639-658]
[659-678]
[679-698]
[699-718]
[719-738]
[739-758]
[759-762]
Német festő, 18. sz.
Keresztelő Szent János fővétele
81. tétel
Osztrák festő, 19. sz. eleje
Bűnbánó Magdolna
82. tétel
Coreggio után, 19. sz.
Madonna a gyermek Jézussal és a kis Keresztelő Szt. Jánossal
83. tétel
Rubens, Pieter Paul köre
Herodiás és Salome Keresztelő Szent János fejével, 1650 körül VÉDETT - NO EXPORT
84. tétel
Itáliai festő, 19. sz.
Krisztus
85. tétel
Német festő, 18. sz.
Vértanú szent
86. tétel
Teniers, David (Antwerpen, 1610-1690) után, 19. sz. vége
Az irgalmas szamaritánus
87. tétel
Spanyol festő, 17. sz.
Szenvedő Krisztus a Passió eszközeivel
88. tétel
Német festő, 18. sz.
Salamon ítélete
89. tétel
Német festő, 18. sz.
Noé áldozata
90. tétel
Német festő, 17. sz. eleje
Mária bemutatása a templomban
91. tétel
Holland festő, 17. sz. első fele
Kálvária
92. tétel
Ricci, Sebastiano (Belluno, 1659 - 1734) köre, 18. sz.
Háromkirályok imádása
93. tétel
Cavallino, Bernardo (Nápoly, 1616 - Nápoly, 1656) köre
Mózes vizet fakaszt a sziklából VÉDETT - NO EXPORT
94. tétel
Wenceslao Daniele Grutwein
Golgota
95. tétel
Itáliai művész, 18. sz.
Szent Ferenc
96. tétel
Sabatini, Lorenzo
Alexandriai Szent Katalin misztikus eljegyzése VÉDETT - NO EXPORT
97. tétel
Német festő, 18. sz.
Szent József álmot fejt a börtönben VÉDETT
98. tétel
Római festő, 17. sz.
Allegórikus jelenet
99. tétel
Német festő, 19. sz. második fele
Szenvedő Krisztus
100. tétel
[1-20]
[21-40]
[41-60]
[61-80]
81-100
[101-120]
[121-140]
[141-160]
[161-180]
[181-200]
[201-220]
[221-240]
[241-260]
[261-280]
[281-300]
[301-418]
[419-438]
[439-458]
[459-478]
[479-498]
[499-518]
[519-538]
[539-558]
[559-578]
[579-598]
[599-618]
[619-638]
[639-658]
[659-678]
[679-698]
[699-718]
[719-738]
[739-758]
[759-762]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS