220. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények
[1-20]
[21-40]
[41-60]
[61-80]
[81-100]
[101-120]
[121-140]
141-160
[161-180]
[181-200]
[201-220]
[221-240]
[241-260]
[261-280]
[281-300]
[301-418]
[419-438]
[439-458]
[459-478]
[479-498]
[499-518]
[519-538]
[539-558]
[559-578]
[579-598]
[599-618]
[619-638]
[639-658]
[659-678]
[679-698]
[699-718]
[719-738]
[739-758]
[759-762]
Boucher, Francois (Párizs, 1703 - Párizs, 1770) után, 19. sz.
Pásztorlányok jövendőmondóval
141. tétel
Colin, Gerard Philipp
A brüsszeli Porte du Rivage
142. tétel
Észak - itáliai festő, 18. sz.
Kikötői jelenet
143. tétel
Rebell, Joseph-nek tulajdonított
Világítótorony, 1814
144. tétel
Pillement, Jean-Baptiste
Folyóparti táj alakokkal
145. tétel
Német festő, 18. sz. vége
Mosás a vízimalomnál
146. tétel
Mücke József Ferenc
Gujdán Ilona (Zsigmondi Károlyné) portréja, 1873
147. tétel
Magyar festő, 19. sz.
Hölgyportré
148. tétel
Mücke József Ferenc
Gujdán András és Gujdán Andrásné (Friebert Anna) portréja, 1872
149. tétel
Ujházy Ferenc
Ave Maria, 1884
150. tétel
Ricard Martin jelzéssel, 19. sz. vége
Barackos csendélet ötvöstárgyakkal
151. tétel
Zeiler, Franz
Műgyűjtő püspök
152. tétel
Zeiler, Franz
Olvasó rabbi
153. tétel
L'Allemand, Friedrich
Pihenő lengyel katonák, 1847
154. tétel
Flamand festő, 18. sz.
Beszélgető vitézek
155. tétel
Magyar festő, 18. sz. vége
IV. Béla
156. tétel
Magyar festő, 18. sz. vége
Árpád vezér
157. tétel
Magyar festő, 19. sz. közepe
Vérszerződés
158. tétel
Magyar festő, 19. sz. közepe
Buda várának visszafoglalása
159. tétel
Laccataris Demeter (Bécs, 1798 - Pest, 1864) után, 19. sz. második fele
Dobozi Mihály és hitvese
160. tétel
[1-20]
[21-40]
[41-60]
[61-80]
[81-100]
[101-120]
[121-140]
141-160
[161-180]
[181-200]
[201-220]
[221-240]
[241-260]
[261-280]
[281-300]
[301-418]
[419-438]
[439-458]
[459-478]
[479-498]
[499-518]
[519-538]
[539-558]
[559-578]
[579-598]
[599-618]
[619-638]
[639-658]
[659-678]
[679-698]
[699-718]
[719-738]
[739-758]
[759-762]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS