220. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények
[1-20]
[21-40]
[41-60]
[61-80]
[81-100]
101-120
[121-140]
[141-160]
[161-180]
[181-200]
[201-220]
[221-240]
[241-260]
[261-280]
[281-300]
[301-418]
[419-438]
[439-458]
[459-478]
[479-498]
[499-518]
[519-538]
[539-558]
[559-578]
[579-598]
[599-618]
[619-638]
[639-658]
[659-678]
[679-698]
[699-718]
[719-738]
[739-758]
[759-762]
Lombard festő, 1600 körül
Keresztet cipelő Krisztus
101. tétel
Szemlér Mihály
Madonna della Sedia, 1883
102. tétel
Észak - itáliai festő, 18. sz. eleje
Krisztus és a házasságtörő asszony
103. tétel
Bolognai festő, 17. sz.
Mária a kisdeddel tájban
104. tétel
Észak - itáliai festő, 18. sz.
Krisztus siratása
105. tétel
Firenzei festő, 17. sz.
Nő képmása Salome szerepében
106. tétel
Német festő, 1700 körül
Jézus bemutatása a templomban
107. tétel
Német festő, 1800 körül
Szent Cecília
108. tétel
Német festő, 18. sz.
Sámson és Delila
109. tétel
Német festő, 19. sz. vége
Léda a hattyúval
110. tétel
Német festő, 18. sz.
Krisztus betegeket gyógyít
111. tétel
Itáliai festő, 18. sz.
Beszélgető szerzetesek
112. tétel
Itáliai festő, 18. sz.
Krisztus színeváltozása - oltár bozzetto
113. tétel
Itáliai festő, 17. sz.
Hádész
114. tétel
Cristofano dell' Altissimo (1525 k. - 1605) után, 17. sz.
Castrucci Castracanis hadvezér portréja
115. tétel
Emiliai festő, 16. sz. második fele
Hercule D'Este portréja
116. tétel
Németalföldi festő, 17. sz. első fele
Ádám és Éva
117. tétel
Olasz festő, 19. sz. második fele
Libaárus legény
118. tétel
Osztrák festő, 18. sz.
Kecskepásztor pihenője
119. tétel
Opstal ifj., Kaspar Jacob van (1654 - 1717) -nak tulajdonítva
Flóra virágfüzéres puttókkal
120. tétel
[1-20]
[21-40]
[41-60]
[61-80]
[81-100]
101-120
[121-140]
[141-160]
[161-180]
[181-200]
[201-220]
[221-240]
[241-260]
[261-280]
[281-300]
[301-418]
[419-438]
[439-458]
[459-478]
[479-498]
[499-518]
[519-538]
[539-558]
[559-578]
[579-598]
[599-618]
[619-638]
[639-658]
[659-678]
[679-698]
[699-718]
[719-738]
[739-758]
[759-762]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS