220. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények
[1-20]
[21-40]
[41-60]
[61-80]
[81-100]
[101-120]
[121-140]
[141-160]
[161-180]
[181-200]
[201-220]
[221-240]
[241-260]
[261-280]
[281-300]
[301-418]
[419-438]
[439-458]
[459-478]
[479-498]
[499-518]
[519-538]
[539-558]
[559-578]
[579-598]
[599-618]
[619-638]
[639-658]
[659-678]
[679-698]
[699-718]
[719-738]
739-758
[759-762]
H. Rahmer Mária
Fiú libákkal, 1930 körül
739. tétel
Gádor István
Fejkendős menyecske
740. tétel
Kovács Margit
Lovacska
741. tétel
Gádor István
Menyecske
742. tétel
Varga Zoltán
Táncosnő
743. tétel
Varga Zoltán
"Álarc"
744. tétel
G. B. monogrammal, 20. sz. eleje
Fájdalom
745. tétel
Csorba Géza
Ady síremléke
746. tétel
Medgyessy Ferenc
Támaszkodó akt
747. tétel
Medgyessy Ferenc
Szoptató anya
748. tétel
Magyar szobrász, 20. sz.
A király bolondja
749. tétel
Medgyessy Ferenc
Három grácia
750. tétel
Antal Károly
A zsákmány
751. tétel
Kovács Margit
Fonó lány
752. tétel
Kovács Margit
Távolba néző
753. tétel
Kovács Margit
Haját fonó lány, 1958
754. tétel
Kiss Roóz Ilona
Anya gyermekével
755. tétel
Kovács Margit
Távolba néző
756. tétel
Magyar szobrász
Sportolók
757. tétel
Olcsai Kiss Zoltán
Táncolók
758. tétel
[1-20]
[21-40]
[41-60]
[61-80]
[81-100]
[101-120]
[121-140]
[141-160]
[161-180]
[181-200]
[201-220]
[221-240]
[241-260]
[261-280]
[281-300]
[301-418]
[419-438]
[439-458]
[459-478]
[479-498]
[499-518]
[519-538]
[539-558]
[559-578]
[579-598]
[599-618]
[619-638]
[639-658]
[659-678]
[679-698]
[699-718]
[719-738]
739-758
[759-762]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS