227. Októberi aukció
[1-20]
[21-40]
[41-60]
[61-80]
[81-100]
[101-120]
[121-140]
[141-160]
[161-180]
181-200
[201-220]
[221-240]
[241-260]
[261-280]
[281-300]
[301-320]
[321-340]
Támlásszék, 4 db
181. tétel
Asztalka
182. tétel
Fotel
183. tétel
Szalonasztal és 4 db támlásszék
184. tétel
Tükör
185. tétel
Sakkasztal
186. tétel
Szervízasztalka, 3 db
Thonet, 1900 körül, hajlított, gőzölt bükkfa
187. tétel
Posztamens
188. tétel
Posztamens
magyar, 20. sz. eleje, esztergált és feketére pácolt bükkfa, topolyafa borítással
189. tétel
Konzolasztal
190. tétel
Étkezőasztal és 6 db szék
191. tétel
Szalonasztalka
192. tétel
Székpár
193. tétel
Vitrin
194. tétel
Könyvszekrény
195. tétel
Varródoboz
196. tétel
Art deco tálalószekrény
197. tétel
Sarokpad
198. tétel
Gondolkodó szék
199. tétel
Támlás szék
200. tétel
[1-20]
[21-40]
[41-60]
[61-80]
[81-100]
[101-120]
[121-140]
[141-160]
[161-180]
181-200
[201-220]
[221-240]
[241-260]
[261-280]
[281-300]
[301-320]
[321-340]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS