227. Októberi aukció
[1-20]
[21-40]
[41-60]
[61-80]
81-100
[101-120]
[121-140]
[141-160]
[161-180]
[181-200]
[201-220]
[221-240]
[241-260]
[261-280]
[281-300]
[301-320]
[321-340]
Magyar festő, 1900 körül
Kalapos dáma
81. tétel
Biai - Föglein István
Festő és modellje, 1940
82. tétel
Biai - Föglein István
Karácsonyi hangulat
83. tétel
Miháltz Pál
Szobabelső, 1948
84. tétel
Czene János, Apátfalvi
Enteriőr
85. tétel
Berkes Antal
Ilona portréja
86. tétel
Sarkantyú Simon
"Csendélet fehérben"
87. tétel
Bednár János
Pünkösdi rózsák
88. tétel
Magyar festő, 20. sz. eleje
Virágcsendélet
89. tétel
Kunffy Lajos
Virágzó gyümölcsfák
90. tétel
Magyar festő, 20. sz. első fele
Falu a Kárpátokban
91. tétel
Sztelek Norbert
Festő a szabadban
92. tétel
A festő falun
93. tétel
Kézdi Kovács László
Tavaszi virágzás
94. tétel
Hungarian painter
Nyári délután, 1935
95. tétel
Olasz festő
Falusi utca, 1889
96. tétel
Mendlik Oszkár
Tajtékos tenger
97. tétel
Kovács Mária
"Tanyaudvar"
98. tétel
Alberth Ferenc
Téli erdőrészlet
99. tétel
Czencz János
Balatonfüredi strandon, 1930
100. tétel
[1-20]
[21-40]
[41-60]
[61-80]
81-100
[101-120]
[121-140]
[141-160]
[161-180]
[181-200]
[201-220]
[221-240]
[241-260]
[261-280]
[281-300]
[301-320]
[321-340]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS