227. Októberi aukció
[1-20]
21-40
[41-60]
[61-80]
[81-100]
[101-120]
[121-140]
[141-160]
[161-180]
[181-200]
[201-220]
[221-240]
[241-260]
[261-280]
[281-300]
[301-320]
[321-340]
Szüle Péter
Pihenő leány
21. tétel
Krusnyák Károly
Lány tálcával, 1918
22. tétel
Osztrák festő, 20. sz. eleje
Emmausi vacsora
23. tétel
Krusnyák Károly
Altatás
24. tétel
Belányi Viktor
Legény kokárdával, 1901
25. tétel
Magyar festő, 20. sz. eleje
Modell
26. tétel
Rottmann Mozart
Jósnőnél
27. tétel
Friedlinger Jenő
Cigánylány
28. tétel
Glatter Ármin
Varrogató
29. tétel
Guzsik Ödön
Patakparton
30. tétel
Czencz János
Téli falurészlet, 1932
31. tétel
Neogrády Antal
Hazafelé
32. tétel
Neogrády Antal
Falusi udvar
33. tétel
Várdeák Ferenc
Tanyarészlet
34. tétel
Vastagh György, id.
Cigánylány
35. tétel
Barabás Márton, Márkusfalvi
Gyilkos tó
36. tétel
Edvi - Illés Aladár
Dalmát tengerpart
37. tétel
Edvi - Illés Aladár
Tehenet fejő asszony
38. tétel
Stróbl Zsófia
Őszi szántás
39. tétel
Pállik Béla
"Szőlősi rév"
40. tétel
[1-20]
21-40
[41-60]
[61-80]
[81-100]
[101-120]
[121-140]
[141-160]
[161-180]
[181-200]
[201-220]
[221-240]
[241-260]
[261-280]
[281-300]
[301-320]
[321-340]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS