227. Októberi aukció
[1-20]
[21-40]
[41-60]
[61-80]
[81-100]
[101-120]
[121-140]
[141-160]
[161-180]
[181-200]
[201-220]
221-240
[241-260]
[261-280]
[281-300]
[301-320]
[321-340]
Kelengyeláda
221. tétel
Tükör
222. tétel
Faragott tükör
223. tétel
Támlás szék
Debrecen, 1857, festett, faragott fa, "Karkus György" felirattal, sérült
224. tétel
Támlás szék
225. tétel
Támlás szék
226. tétel
Kétajtós szekrény
227. tétel
Saroktéka
228. tétel
Hintaló
229. tétel
Szökröny
230. tétel
Kanáltartó
231. tétel
Támlás szék
232. tétel
Támlás szék
233. tétel
Támlás szék
234. tétel
Támlás szék
235. tétel
Asztal
236. tétel
Kanáltartó
237. tétel
Karosszék
238. tétel
Támlás szék
239. tétel
Karosszék
240. tétel
[1-20]
[21-40]
[41-60]
[61-80]
[81-100]
[101-120]
[121-140]
[141-160]
[161-180]
[181-200]
[201-220]
221-240
[241-260]
[261-280]
[281-300]
[301-320]
[321-340]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS