Írószekreter
magyar, 19. sz., tömör tölgyfa, faragott díszítéssel, öntött sárgaréz veretekkel, lehajtható írólapja mögött 6 kis fiókkal
150. tétel
Fotel
magyar, 19. sz. vége, fenyőfa alapon diófa borítással, felújított
151. tétel
Női íróasztal
magyar, 1900 körül, fenyőfa alapon diófa borítással, egy nagy és négy kis fiókkal, sérült
152. tétel
Női íróasztal
magyar, 19. sz. vége, fenyőfa alapon cseresznyefa borítással, jávorfa intarziával, lábán faragott díszítéssel, alul egy, felül négy fiókkal és egy rekesszel, sérült
153. tétel
Szófa
154. tétel
Fotel
magyar, 19. sz. vége, fenyőfa alapon diófa borítással, faragott díszítéssel, felújított
155. tétel
Írószekreter
magyar, 19. sz. második fele, fenyőfa alapon diófa és diógyökér borítással, lehajtható lap mögött egy nagy és nyolc kis fiókkal, sérült, kulccsal
156. tétel
Egyajtós szekrény
magyar, 19. sz. második fele, fenyőfa alapon diófa borítással, sérült
157. tétel
Trümó
magyar, 1900 körül, fenyőfa alapon diófa borítással, egy fiókkal, öntött sárgaréz veretekkel, 2 db kulccsal