227. Októberi aukció
[1-20]
[21-40]
41-60
[61-80]
[81-100]
[101-120]
[121-140]
[141-160]
[161-180]
[181-200]
[201-220]
[221-240]
[241-260]
[261-280]
[281-300]
[301-320]
[321-340]
Pállik Béla
"Igavonó ökrök"
41. tétel
Harmann Béla (működött a 19.-20. sz. fordulóján)
Birkacsalád
42. tétel
Fried Pál
Lovas kordé
43. tétel
Fried Pál
Konflis
44. tétel
Chiovini Ferenc
Gémeskútnál
45. tétel
Pállya Carolus
Vásárban - párkép
46. tétel
Dudits Andor
Árpádházi Szent Margit
47. tétel
Barsy Adolf Ágost
Történelmi jelenet, 1902
48. tétel
Lengyel - Reinfuss Ede
Pihenő huszár
49. tétel
Pállik Béla
"Történelmi kép"
50. tétel
Magyar festő, 20. sz. eleje
"Gábor Áron rézágyúja"
51. tétel
Krupka Ferenc
Lovas katona, 1921
52. tétel
Hosszú Márton
Bikaviadal
53. tétel
Juszkó Béla
Csikós
54. tétel
Hénel Gusztáv
Falusi utcarészlet
55. tétel
Bosznay István
Folyópart szekérrel
56. tétel
Madarász Gyula
Dunavecsei részlet, 1929
57. tétel
Magyar Mannheimer Gusztáv
Virágzó mandulafák
58. tétel
Ujváry Ignác
Falurészlet, 1907
59. tétel
Turmayer Sándor
Itáliai kastély
60. tétel
[1-20]
[21-40]
41-60
[61-80]
[81-100]
[101-120]
[121-140]
[141-160]
[161-180]
[181-200]
[201-220]
[221-240]
[241-260]
[261-280]
[281-300]
[301-320]
[321-340]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS