227. Októberi aukció
[1-20]
[21-40]
[41-60]
[61-80]
[81-100]
[101-120]
[121-140]
[141-160]
[161-180]
[181-200]
[201-220]
[221-240]
[241-260]
261-280
[281-300]
[301-320]
[321-340]
A Pribrami Madonna másolata
261. tétel
Hinterglas - Keresztrefeszített Krisztus
262. tétel
A Mariazelli Madonna másolata
263. tétel
Türelemüveg
264. tétel
Hinterglass - Szent Katalin
265. tétel
Kálvária
266. tétel
Búcsújáró emlék
magyar, 19. sz. első fele, festett viasz, textil, fémfólia, papír applikáció
267. tétel
Búcsújáró emlék
Máriagyűd, 19. sz. vége, festett viasz, textil, fémfólia, papír, foncsorozott üveggyöngy applikációval
268. tétel
Hinterglas - Levétel a keresztről
269. tétel
Hinterglas - Szűz Mária
270. tétel
Üvegikon - Krisztus feltámadása (Ünnepi ikon)
271. tétel
A Hajósi Madonna másolata
272. tétel
A Pribrami Madonna másolata
273. tétel
Üvegikon - Illés próféta
274. tétel
Pieta
275. tétel
Üvegikon - Krisztus a kereszten a 12 apostollal
276. tétel
Üvegikon - Szent György
277. tétel
Sasvári Pieta
278. tétel
Üvegikon - Madonna
279. tétel
Üvegikon - Fájdalmas Szűzanya
280. tétel
[1-20]
[21-40]
[41-60]
[61-80]
[81-100]
[101-120]
[121-140]
[141-160]
[161-180]
[181-200]
[201-220]
[221-240]
[241-260]
261-280
[281-300]
[301-320]
[321-340]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS