227. Októberi aukció
[1-20]
[21-40]
[41-60]
61-80
[81-100]
[101-120]
[121-140]
[141-160]
[161-180]
[181-200]
[201-220]
[221-240]
[241-260]
[261-280]
[281-300]
[301-320]
[321-340]
Novotny Emil Róbert
Erdei lak
61. tétel
Pleidell János
"Guggerhegy", 1960
62. tétel
Pleidell János
Tehenek
63. tétel
Czóbel Béla
Parasztudvar
64. tétel
Nagybányai festő, 20. sz. eleje
Aktok tájban
65. tétel
Kohner Ida, Farkas Istvánné
Pihenő Szent Család
66. tétel
Osztrák festő
Bűnbeesés, 1907
67. tétel
Vajda Zsigmond
Akt szoborral
68. tétel
Szegedi Molnár Géza
Csendélet hegedűvel és szoborral, 1959
69. tétel
Stein János
Furulyázó angyal
70. tétel
Karlovszky Bertalan
Hölgy zöld stólával
71. tétel
Czene János, Apátfalvi
Balerina
72. tétel
Eisenhut Ferenc
Fekvő akt, 1885
73. tétel
Szánthó Mária
Leány hegedűvel
74. tétel
Benczúr Ida, Dolányi
Krizantémok
75. tétel
Bretschneider Rudolf
Gitáros hölgy
76. tétel
Nemes József, Haranglábi
Asztali csendélet nárciszokkal, 1955
77. tétel
Moldován István
Virágzó ágak
78. tétel
Magyar festő, 20. sz. eleje
Ifjú hölgy portréja
79. tétel
Náray Aurél
Anya gyermekével
80. tétel
[1-20]
[21-40]
[41-60]
61-80
[81-100]
[101-120]
[121-140]
[141-160]
[161-180]
[181-200]
[201-220]
[221-240]
[241-260]
[261-280]
[281-300]
[301-320]
[321-340]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS