280/2. 20.századi és kortárs festmények, bútorok
[401-420]
[421-440]
[441-460]
[461-480]
481-500
[501-520]
[521-540]
[541-560]
[561-580]
[581-600]
[601-620]
[621-640]
[641-660]
[661-680]
[681-700]
[701-720]
[721-740]
[741-760]
[761-780]
[781-800]
Basilides Barna
Hölgy báli ruhában, 1948
481. tétel
Czene Béla
Fehér blúzos lány portréja
482. tétel
Czene Béla
Szőke lány portréja
483. tétel
Magyar festő, 20. sz. közepe
"Lila ruhás modell"
484. tétel
Gráber Margit
Olvasó fiú, 1946
485. tétel
Ilosvai Varga István
Két alak
486. tétel
Gráber Margit
Önarckép, 1980
487. tétel
Magyar festő, 20. sz. eleje
Masnis hölgy portréja
488. tétel
Szuly Angéla
Kislány virágmintás szoknyában
489. tétel
Diener Dénes Rudolf
Párizsi apacs, 1930 - as évek
490. tétel
Glatter Gyula
Kalapos lány portréja
491. tétel
Magyar festő, 20. sz. közepe
Leckeírás
492. tétel
Czóbel Béla
Haját fonó lány
493. tétel
Tallós Ilona
Orgonák
494. tétel
Kristóf János
Asztali csendélet sárgabarackokkal
495. tétel
Lesznai Anna
Asztali csendélet petróleumlámpával
496. tétel
Séday Éva
Csendélet kávédarálóval
497. tétel
Belányi Viktor
Szerelmesek
498. tétel
Koch Vilmos
Ülő akt, 1973
499. tétel
Kántor Andor
"Szentendrei házak" 1960 - as évek
500. tétel
[401-420]
[421-440]
[441-460]
[461-480]
481-500
[501-520]
[521-540]
[541-560]
[561-580]
[581-600]
[601-620]
[621-640]
[641-660]
[661-680]
[681-700]
[701-720]
[721-740]
[741-760]
[761-780]
[781-800]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS