280/2. 20.századi és kortárs festmények, bútorok
[401-420]
[421-440]
[441-460]
[461-480]
[481-500]
[501-520]
[521-540]
541-560
[561-580]
[581-600]
[601-620]
[621-640]
[641-660]
[661-680]
[681-700]
[701-720]
[721-740]
[741-760]
[761-780]
[781-800]
Vasarely, Victor
Origines, 5 db-os mappa, 1986
541. tétel
Keserü Ilona
"Sírkövek" 1968
542. tétel
Deim Pál
"Zöld bábú" 1982
543. tétel
Járitz Józsa
Papagájos jelenet
544. tétel
"Párbeszéd" V.
545. tétel
Horváth Olivér
Madár
546. tétel
Octal, 9 lapos mappa, 1972
547. tétel
Barcsay Jenő
"Három figura" 1975 - 1982
548. tétel
Bálint Endre
"Holt világ" 1956/1982
549. tétel
Zemplényi Magda
A zöld hegedű
550. tétel
Topor András
Vörös akt, 1981
551. tétel
Kastaly István
"Cirkuszi mutatvány"
552. tétel
Triptichon, 2007
553. tétel
Borbély Gizella, D.
"Virágok"
554. tétel
Színes virágok
555. tétel
Iván Szilárd
"Asszonyok"
556. tétel
Bótos Sándor
"Kilátás az ablakból" 1967
557. tétel
Buda István
"Berthe" 2011
558. tétel
"Az ősök", 1992
559. tétel
Urbán György
"Alakuló formák", 1978
560. tétel
[401-420]
[421-440]
[441-460]
[461-480]
[481-500]
[501-520]
[521-540]
541-560
[561-580]
[581-600]
[601-620]
[621-640]
[641-660]
[661-680]
[681-700]
[701-720]
[721-740]
[741-760]
[761-780]
[781-800]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS