257. Festmények
[1-20]
[21-40]
[41-60]
[61-80]
[81-100]
[101-120]
121-140
[141-160]
[161-180]
[181-200]
[201-220]
[221-240]
[241-260]
[261-280]
[281-300]
[301-320]
[321-340]
[341-357]
Pólya Iván
Como-i részlet, 1931
121. tétel
Berkes Antal
Utcarészlet
122. tétel
Magyar festő, 20. sz. első fele
Fiúportré
123. tétel
Vietorisz Mária
Kucsmás fiú, 1929
124. tétel
Remsey Jenő György
Hadifogoly, 1916
125. tétel
Magyar festő, 20. sz. eleje
Szakállas férfi portréja
126. tétel
Rippl - Rónai József
Dr. Rónai János Rudolf portréja
127. tétel
Nagy István
Katona, 1918
128. tétel
Nagy István
Tollfosztó, 1914
129. tétel
Nagy István
"Kertalja"
130. tétel
Nagy István
Erdei ház legelő lovakkal
131. tétel
Nagy István
"Három fa alkonyatban"
132. tétel
Nagy István
"Legelő ökrök"
133. tétel
Nagy István
Temetőkert
134. tétel
Nagy István
Nyári Balaton
135. tétel
Nagy István
Régi temető
136. tétel
Nagy István
Tanya a fák között
137. tétel
Nagy István
"Zöldleveles csendélet"
138. tétel
Nagy István
Olvasó férfi
139. tétel
Nagy István
Beszélgetők
140. tétel
[1-20]
[21-40]
[41-60]
[61-80]
[81-100]
[101-120]
121-140
[141-160]
[161-180]
[181-200]
[201-220]
[221-240]
[241-260]
[261-280]
[281-300]
[301-320]
[321-340]
[341-357]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS