236. 19-20. századi festmények és bútorok
[1-20]
[21-40]
[41-60]
[61-80]
81-100
[101-120]
[121-140]
[141-160]
[161-180]
[181-200]
[201-220]
[221-231]
Berkes Antal
Müncheni utcarészlet
81. tétel
Gaál Ferenc
Szajna-parti részlet
82. tétel
Berkes Antal
Téli utca
83. tétel
Neogrády László
Havas táj
84. tétel
Olgyai Viktor
Téli erdő
85. tétel
Gádor Emil
Téli napsütés
86. tétel
Baráth Pál jelzéssel, 20. sz. közepe
Téli jelenet
87. tétel
Pádly Aladár
Téli folyópart
88. tétel
Zórád Géza
"Téli délután" 1937
89. tétel
Ulrich Géza
Alpesi táj
90. tétel
Háry Gyula
"Oroszlán kő"
91. tétel
Edvi - Illés Aladár
Alpesi táj templommal
92. tétel
Magyar - Mannheimer Gusztáv
Nyári felhők
93. tétel
Zombory Lajos
Tanyarészlet
94. tétel
Happe jelzéssel, 20. sz. első fele
Búza szentelés
95. tétel
Kiss Kálmán
Őszi erdő
96. tétel
Herman Lipót
Vízparton
97. tétel
Gutaházy Németh Gyula
Abrakolás
98. tétel
Neogrády László
Libapásztorlány
99. tétel
Berkes Antal
Ünnep a főtéren
100. tétel
[1-20]
[21-40]
[41-60]
[61-80]
81-100
[101-120]
[121-140]
[141-160]
[161-180]
[181-200]
[201-220]
[221-231]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS