249. Régi mesterek és 19. századi festmények
[1-20]
[21-40]
[41-60]
[61-80]
81-100
[101-120]
[121-140]
[141-160]
[161-180]
[181-200]
[201-220]
[221-240]
[241-260]
[261-280]
[281-300]
[301-320]
[321-331]
Német festő, 18. sz.
Szent Pál apostol
81. tétel
Weyden, Rogier van der (1399 - 1464) után, 16. sz.
Levétel a keresztről
82. tétel
Firenzei festő, 16. sz.
Feltámadt Krisztus
83. tétel
Német festő, 19. sz. közepe
Szentháromság
84. tétel
Szerb festő, 19. sz. második fele
Illés szekere
85. tétel
Magyar festő, 19. sz. második fele
Holdsarlós Madonna
86. tétel
Jakobey Károly
Szent Flórián apoteózisa, 1869
87. tétel
Emíliai festő, 1600 körül
Pihenő Szent Család
88. tétel
Fontebasso, Francesco
A felhőkön trónoló Madonna Paolai Szent Ferenccel és Páduai Szent Antallal, 1730-as évek VÉDETT - NO EXPORT
89. tétel
Spanyol festő, 17. sz.
Ecce Homo
90. tétel
Rubens, Pieter Paul (1577 - 1640) után, 19. sz.
Krisztus siratása
91. tétel
Brehmer, Max (München, 1873 - München, 1923), Antonis van Dyck után
A pihenő Szent Család
92. tétel
Domenico jelzéssel
Jézus és a házasságtörő asszony, 1763
93. tétel
Flamand festő, 19. sz.
Bűnbánó Magdolna
94. tétel
Német festő
A gyermek Jézus táplálása, 1675
95. tétel
Osztrák festő, 18. sz.
Krisztus és az apostolok
96. tétel
Osztrák festő, 18. sz. vége
A feltámadt Kriszus megjelenik Máriának
97. tétel
Osztrák festő, 18. sz.
Mária a gyermek Jézussal
98. tétel
Itáliai festő, 19. sz. eleje
Rafael arkangyal megjelenik a firenzei Santa Cecília kolostor apácáinak
99. tétel
Nápolyi festő, 18. sz.
Assisi Szent Ferenc angyalok karában
100. tétel
[1-20]
[21-40]
[41-60]
[61-80]
81-100
[101-120]
[121-140]
[141-160]
[161-180]
[181-200]
[201-220]
[221-240]
[241-260]
[261-280]
[281-300]
[301-320]
[321-331]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS