249. Régi mesterek és 19. századi festmények
[1-20]
[21-40]
[41-60]
[61-80]
[81-100]
101-120
[121-140]
[141-160]
[161-180]
[181-200]
[201-220]
[221-240]
[241-260]
[261-280]
[281-300]
[301-320]
[321-331]
Teniers, David ifj. (1610 - 1690) után
Remete Szent Antal megkísértése
101. tétel
Német festő, 18. sz. második fele
Szent Család Szent Annával és Joachimmal
102. tétel
Procaccini, Giulio Cesare
Madonna a gyermek Jézussal, Keresztelő Szent Jánossal és két angyallal, 1610 körül VÉDETT - NO EXPORT
103. tétel
Itáliai festő, 16. sz. vége
Férfi képmás
104. tétel
Itáliai festő, 18. sz.
Dürer portréja
105. tétel
Velencei festő, 1600 körül
Szakállas férfi portréja
106. tétel
Rembrandt, Haarmens van Rijn
Johannes Uytenhogaert prédikátor portréja, 1635
107. tétel
Dyck, Anthonis van (1599 - 1641) után, 19. sz.
Rubens portréja
108. tétel
Férfi portré
109. tétel
Flamand festő, 18. sz.
Vadászcsendélet
110. tétel
Belga festő, 19. sz. második fele
Vadászcsendélet
111. tétel
Seitz, Johann
Vadászcsendélet - párkép
112. tétel
Flamand festő, 17. sz.
Konyhai csendélet
113. tétel
Hulk, M. (?) jelzéssel, 19. sz. vége
Vadászcsendélet
114. tétel
Német festő, 18. sz. eleje
Csatajelenet
115. tétel
Peruzzini, Antonio Francesco
Viharos tenger vitorlással VÉDETT - NO EXPORT
116. tétel
Flamand festő, 17. sz.
Főúri portré
117. tétel
Francia festő, 19. sz.
Testőr portréja a francia becsületrenddel
118. tétel
Német festő, 18. sz.
Nemesúr portréja Aranygyapjas renddel
119. tétel
Lombard festő, 18. sz.
Férfi portré
120. tétel
[1-20]
[21-40]
[41-60]
[61-80]
[81-100]
101-120
[121-140]
[141-160]
[161-180]
[181-200]
[201-220]
[221-240]
[241-260]
[261-280]
[281-300]
[301-320]
[321-331]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS