223. 19-20. századi festmények és bútorok
[1-20]
[21-40]
[41-60]
[61-80]
[81-100]
[101-120]
[121-140]
[141-160]
[161-180]
181-200
[201-220]
[221-240]
[241-260]
[261-280]
[281-299]
Avrigeanu, P. jelzéssel
Női portré, 1934
181. tétel
Csernó Judit
Kerámiaműhelyben
182. tétel
Csernó Judit
Virágcsendélet
183. tétel
Klie Zoltán
Nyári virágok
184. tétel
Szuly Angéla
Kisfiú portréja
185. tétel
Modok Mária, Czóbel Béláné
Lány a tükörben
186. tétel
Páldy Zoltán
Virágcsendélet
187. tétel
Böszörményi Gábor
Nyári virágok
188. tétel
Gimes Lajos
Gazdag csendélet
189. tétel
Chován Lóránt
Fésülködő akt
190. tétel
Balla József
Nyári csendélet
191. tétel
Brabant, Marie jelzéssel
Asztali csendélet, 1904
192. tétel
Udvary Pál
Önarckép műteremben
193. tétel
Kacziány Aladár
Női portré, 1937
194. tétel
Szendy Arisztid
Csendélet könyvekkel
195. tétel
Belányi Viktor
Virágcsendélet, 1917
196. tétel
Német festő, 20. sz. eleje
Art deco akt
197. tétel
Hincz Gyula
Nyújtózkodó
198. tétel
Gruber Béla
Ülő munkás
199. tétel
Schadl János
Férfi portré, 1921
200. tétel
[1-20]
[21-40]
[41-60]
[61-80]
[81-100]
[101-120]
[121-140]
[141-160]
[161-180]
181-200
[201-220]
[221-240]
[241-260]
[261-280]
[281-299]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS