Tálalószekrény
flamand, 19. sz. második fele, tömör tölgyfa, faragott neogótikus díszítéssel
262. tétel
Írószekreter
magyar, 19. sz. második fele, fenyőfa alapon diófa borítással, bronz veretekkel, felhajtható lapja mögött 7 fiókkal és egy rekesszel, hátoldala pótlás, sérült,
263. tétel
Szalonasztal
magyar, 19. sz. vége, fenyőfa alapon diófa borítással, egy fiókkal, sérült
264. tétel
Komód
magyar, 19. sz. vége, fenyőfa alapon diófa borítással, sérült, 1 db kulccsal, egy sárgaréz veret hiányzik
265. tétel
Írószekreter
magyar, 19. sz. vége, fenyőfa alapon diófa borítással, írólapja mögött két nagy és 10 kis cseresznyefa borítású fiókkal, öntött sárgaréz veretek, egy kulccsal, sérült
266. tétel
Szalonasztal
magyar, 19. sz. vége, fenyőfa alapon diófa borítással, jávorfa intarziával, esztergált lábösszekötővel
267. tétel
Komód
magyar, 19. sz. vége, fenyőfa alapon diófa borítással, topolyafa berakással, öntött bronz veretekkel, felújított
268. tétel
Könyvszekrény
magyar, 19. sz. vége, fenyőfa alapon diófa borítással, üvegpolcokkal, egy kulccsal, sérült
269. tétel
Kétajtós szekrény
magyar, 19. sz. vége, fenyőfa alapon diófa borítással, sérült
270. tétel
Komód
magyar, 1930 körül, oldalán mahagóni, fiókokon topolyafa, tetején tölgyfa borítással, faragott díszítéssel, kis sérüléssel
271. tétel
Füles fotel
magyar, 20. sz. eleje, faragott diófa lábakkal
272. tétel
Egyajtós szekrény
magyar, 19. sz. vége, fenyőfa alapon diófa borítással, üvegezett ajtaja mögött polcokkal, sérült
273. tétel
Könyvszekrény
magyar, 20. sz. eleje, fenyőfa alapon diófa borítással, jávorfa intarziával
274. tétel
Kártyaasztal
magyar, 19. sz. vége, fenyőfa alapon diófa borítással, kinyitható lapján zöld posztó borítással, sérült
275. tétel
Fotel, 2 db
magyar, 1900 körül, faragott diófa lábakon, gobelin kárpitozása sérült
276. tétel
Trümó
magyar, 1900 körül, fenyőfa alapon diófa borítással, egy kulccsal, kis sérüléssel
277. tétel
Tükör
magyar, 19. sz. vége, fenyőfa korpuszon, aranyozott blondelmassza díszítéssel, kis sérülésekkel
278. tétel
Tükör
magyar, 20. sz. első fele, diófa, vésett és festett díszítéssel
279. tétel
Tükör
magyar, 1900 körül, fenyőfa alapon diófa borítással, csiszolt tükörrel, sérült