223. 19-20. századi festmények és bútorok
[1-20]
[21-40]
[41-60]
[61-80]
[81-100]
[101-120]
[121-140]
[141-160]
[161-180]
[181-200]
[201-220]
[221-240]
241-260
[261-280]
[281-299]
Darabos János, Szentgyörgyi
Kubikos
241. tétel
Maugsch Gyula
Nyújtózkodó
242. tétel
Grossauer Rudolf, működött a 20. sz. elején
Diszkoszvető, 1923
243. tétel
Magyar szobrász, 19. sz. vége
Számadó juhász
244. tétel
Bor Pál
"Lobogás", 1923
245. tétel
Vasarely, Victor
Zebra - kinetikus kompozíció
246. tétel
Kádár Béla
Maszk
247. tétel
Vasarely, Victor
Geometrikus kompozíció
248. tétel
Böhm Lipót
Geometrikus kompozíció, 1963
249. tétel
Szalongarnitúra, 6 db-os
francia, 19. sz. vége, faragott aranyozott hársfa, sérülésekkel, gobelin kárpit sérült
250. tétel
Konzolasztal
magyar, 19. sz. vége, fenyőfa alapon diófa borítással, esztergált lábazaton
251. tétel
Etager
magyar, 20. sz. eleje, fenyőfa alapon diófa borítással, esztergált bükkfa összekötőkkel
252. tétel
Támlásszék
flamand, 19. sz. vége, tömör tölgyfa, faragott díszítéssel, gobelin kárpitozással
253. tétel
Posztamens
magyar, 20. sz. eleje, diófa, faragott és esztergált díszítéssel, sérült
254. tétel
Posztamens pár
magyar, 20. sz. első fele, esztergált, pácolt bükkfa
255. tétel
Szalongarnitúra, 5 db-os
osztrák, 19. sz. második fele, faragott, aranyozott hársfa, asztal tetején márványlappal, márványlap és kárpit sérült, kanapé: 98*151*65 cm
256. tétel
Sarokszekrény
magyar, 1900 körül, fenyőfa alapon mahagóni borítással, két fiókkal, esztergált díszítéssel, kis sérüléssel
257. tétel
Zsúrkocsi
magyar, 1930 körül, diófa, faragott díszítéssel, görgőkön, hiányos
258. tétel
Ebédlőasztal
magyar, 20. sz. eleje, esztergált bükkfa lábakon, mahagóni borítással, kihúzható vendéglapokkal
259. tétel
Tálalószekrény
flamand, 18. sz., tömör tölgyfa, faragott díszítéssel, eredeti zárszerkezettel, 1 db kulccsal
260. tétel
[1-20]
[21-40]
[41-60]
[61-80]
[81-100]
[101-120]
[121-140]
[141-160]
[161-180]
[181-200]
[201-220]
[221-240]
241-260
[261-280]
[281-299]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS