223. 19-20. századi festmények és bútorok
[1-20]
[21-40]
[41-60]
[61-80]
[81-100]
[101-120]
121-140
[141-160]
[161-180]
[181-200]
[201-220]
[221-240]
[241-260]
[261-280]
[281-299]
Némethy Miklós
Parkrészlet
121. tétel
Bánovszky Miklós
Utcarészlet
122. tétel
Magyar festő, 20. sz. eleje
Erdélyi falurészlet
123. tétel
Burghardt Rezső
Tabáni részlet
124. tétel
Magyar festő, 20. sz. első fele
Bábonyi részlet
125. tétel
Háry Gyula
A Villa Torlonia Frascatiban
126. tétel
Huygens, Léon
Belga város látképe, 1909
127. tétel
Kató Kálmán
Tabáni utca napsütésben
128. tétel
Magyar festő, 20. sz. eleje
Férfi portré
129. tétel
Molnár Z. János
Erdei tisztás
130. tétel
Sándor József, Gy.
Keleti utcarészlet
131. tétel
Romek Árpád
Csendélet sonkával
132. tétel
Ivanácz Zsolt József
Menyecske almáskosárral
133. tétel
Magyar festő, 20. sz. eleje
Lány népviseletben
134. tétel
Magyar festő, 1900 körül
Asztali csendélet
135. tétel
Lampl Mária
"Bevásárlás után", 1976
136. tétel
Frank Frigyes
"Visegrádi sikátor", 1968
137. tétel
Gallé Tibor
Tabán, 1933
138. tétel
Elekfy Jenő
Falusi utca, 1946
139. tétel
Frank Frigyes
"Ősz a Rózsadombon", 1968
140. tétel
[1-20]
[21-40]
[41-60]
[61-80]
[81-100]
[101-120]
121-140
[141-160]
[161-180]
[181-200]
[201-220]
[221-240]
[241-260]
[261-280]
[281-299]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS