223. 19-20. századi festmények és bútorok
[1-20]
[21-40]
41-60
[61-80]
[81-100]
[101-120]
[121-140]
[141-160]
[161-180]
[181-200]
[201-220]
[221-240]
[241-260]
[261-280]
[281-299]
Gulyás jelzéssel, 20. sz. első fele
Szobabelső
41. tétel
Osztrák festő, 19. sz. eleje
Nepomuki Szent János mennybevitele
42. tétel
Osztrák festő, 19. sz. eleje
Szent Antal
43. tétel
Német festő, 19. sz. közepe
Női portré
44. tétel
Kopa Mária
Mária a gyermek Jézussal
45. tétel
Magyar festő, 20. sz. első fele
Kleopátra
46. tétel
Teöke Andor
Akt forrásnál
47. tétel
Defize, Alfred
Asztali csendélet
48. tétel
Benkhard Ágost
Szobabelső napsütésben, 1927
49. tétel
Tiziano, Vecellio után, 19. sz.
Danae
50. tétel
Kümmerle Pál
Akt tükörrel, 1935
51. tétel
Ilnitzky jelzéssel, 20. sz. eleje
A háremhölgy tánca
52. tétel
Osztrák festő, 19. sz. második fele
Várakozás
53. tétel
Márk Lajos
Zöldruhás hölgy
54. tétel
Márk Lajos
Leány portré
55. tétel
Gergely Imre
Csokor a mamának
56. tétel
Gergely Imre
Erdei találka
57. tétel
Fried Pál
Balerina
58. tétel
Szánthó Mária
Hölgyportré
59. tétel
Kézimunkázó lány
60. tétel
[1-20]
[21-40]
41-60
[61-80]
[81-100]
[101-120]
[121-140]
[141-160]
[161-180]
[181-200]
[201-220]
[221-240]
[241-260]
[261-280]
[281-299]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS