223. 19-20. századi festmények és bútorok
[1-20]
[21-40]
[41-60]
[61-80]
[81-100]
[101-120]
[121-140]
[141-160]
161-180
[181-200]
[201-220]
[221-240]
[241-260]
[261-280]
[281-299]
Schickedanz Albert
Tiroli házak
161. tétel
Réti Mátyás
"Felvidéki romantika"
162. tétel
Pap Gyula
Háztetők
163. tétel
Beck Judit
Árnyas fák alatt, 1942
164. tétel
Réti Mátyás
Utcarészlet
165. tétel
Réti Mátyás
Horgásztanya
166. tétel
Cserna Károly
Keleti utcarészlet arabokkal
167. tétel
Portals, J. jelzéssel, 19. sz. vége
Homokviharban
168. tétel
Közép-európai festő, 19. sz. vége
Keleti utcarészlet
169. tétel
Osztrák vagy német festő, 19. sz.
Állatviadal
170. tétel
Litteczky Endre
Téli háztetők
171. tétel
Tibai Takács János
"Tabán Hadnagy utca, 1917"
172. tétel
Norberg jelzéssel, 20. sz. első fele
Téli utcarészlet
173. tétel
Markó Ernő
Téli falu
174. tétel
Magyar festő, 20. sz. első fele
Kolozsvári utcarészlet
175. tétel
Schéner Mihály
Nyári táj
176. tétel
Farkas Lajos
Téli folyópart
177. tétel
Lugosi K. jelzéssel, 20. sz. első fele
Falurészlet
178. tétel
Elekfy Jenő
Folyópart, 1934
179. tétel
Pogány Géza
"Hűvösvölgy", 1969
180. tétel
[1-20]
[21-40]
[41-60]
[61-80]
[81-100]
[101-120]
[121-140]
[141-160]
161-180
[181-200]
[201-220]
[221-240]
[241-260]
[261-280]
[281-299]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS