223. 19-20. századi festmények és bútorok
[1-20]
[21-40]
[41-60]
[61-80]
[81-100]
[101-120]
[121-140]
[141-160]
[161-180]
[181-200]
[201-220]
221-240
[241-260]
[261-280]
[281-299]
Francia festő, 20. sz. eleje
Kastélypark délutáni fényben
221. tétel
Szabó Vladimir
Konyha, 1982
222. tétel
Szabó Vladimir
Előadás, 1967
223. tétel
Magyar festő, 20. sz. eleje
Triptichon
224. tétel
Ólomüvegablak pár
magyar, 20. sz. eleje, festett ólomüveg, utólag keretezve, sérült
225. tétel
Kovács Margit
Madonna
226. tétel
Pleidell János
"Hajnalban zöld a tenger, Szicília"
227. tétel
Csabai - Wágner József
"Telkes"
228. tétel
Bernáth Aurél
Peer Gynt illusztráció
229. tétel
Pleidell János
"Tóparti város"
230. tétel
Pleidell János
"Pára a tó felett"
231. tétel
Pleidell János
"Tihanyi emlék"
232. tétel
Róna Klára, Klie Zoltánné
Ablaknál
233. tétel
Félegyházi László
Leány portré, 1969
234. tétel
Róna Klára, Klie Zoltánné
"Fiatalok"
235. tétel
Drégely László
Az idő ura
236. tétel
Bér Rudolf
Asztali csendélet
237. tétel
Kovács Margit
Haját fonó lány
238. tétel
Magyar művész, 20. sz. eleje
Lukács (Gyógyvíz) kristályvíz reklámfigurája
239. tétel
Darabos János, Szentgyörgyi
Udvarlás
240. tétel
[1-20]
[21-40]
[41-60]
[61-80]
[81-100]
[101-120]
[121-140]
[141-160]
[161-180]
[181-200]
[201-220]
221-240
[241-260]
[261-280]
[281-299]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS