223. 19-20. századi festmények és bútorok
[1-20]
[21-40]
[41-60]
61-80
[81-100]
[101-120]
[121-140]
[141-160]
[161-180]
[181-200]
[201-220]
[221-240]
[241-260]
[261-280]
[281-299]
Geiger Richárd
Spanyol táncosnő
61. tétel
Magyar festő, 20. sz. első fele
Angyali üdvözlet
62. tétel
Lohwag Ernesztin
Teraszon, 1923
63. tétel
Margitay Tihamér
A kis csibész
64. tétel
Magyar festő, 20. sz. eleje
Akt tájban
65. tétel
Parobek Alajos
Menyecske, 1917
66. tétel
Hungarian painter
Árnyas kertben, 1903
67. tétel
Erdélyi M. jelzéssel, 20. sz. első fele
Női portré
68. tétel
Komáromi Kacz Endre
Teaházban
69. tétel
Udvary Pál
Lányok népviseletben, 1967
70. tétel
Kássa Gábor
Varrogató, 1944
71. tétel
Ujváry Lajos
"Csicsói műtermemből"
72. tétel
Ujváry Lajos
"Présházam"
73. tétel
Magyar festő, 1930 körül
Borsófejtő lány
74. tétel
Magyar festő, 1900 körül
Napsütötte udvaron
75. tétel
Kóbor Henrik
Árnyas utcán, 1934
76. tétel
Pádly Aladár
Beszélgetők
77. tétel
Tibor Ernő
Falusi utcarészlet alakokkal
78. tétel
Kukán Géza
Könyvárus
79. tétel
Szüle Péter
Szépítkezés
80. tétel
[1-20]
[21-40]
[41-60]
61-80
[81-100]
[101-120]
[121-140]
[141-160]
[161-180]
[181-200]
[201-220]
[221-240]
[241-260]
[261-280]
[281-299]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS