223. 19-20. századi festmények és bútorok
[1-20]
21-40
[41-60]
[61-80]
[81-100]
[101-120]
[121-140]
[141-160]
[161-180]
[181-200]
[201-220]
[221-240]
[241-260]
[261-280]
[281-299]
Osztrák festő, 1900 körül
Főkötős hölgy portréja
21. tétel
Osztrák festő, 19. sz. második fele
Kisfiú képmása
22. tétel
Kosarek jelzéssel
Férfiportré, 1851
23. tétel
Dupruché jelzéssel, 19. sz. vége
Lány virággal
24. tétel
Reni, Guido után, 19. sz.
Beatrice Cenci portréja
25. tétel
Magyar festő, 19. sz. közepe
Schunteisz Jánosné, Éder Joseffa portréja
26. tétel
Magyar festő, 19. sz. közepe
Nemesifjú portréja
27. tétel
Francia festő, 20. sz. eleje
Hölgy kalapban
28. tétel
Osztrák festő, 19. sz. első fele
Leány portré
29. tétel
Magyar festő, 20. sz. eleje
Szakállas férfi portréja
30. tétel
Daday Gerő
"Meglepődőtt rabbi"
31. tétel
Nagy Sándor
A gyógyító
32. tétel
Magyar festő, 20. sz. eleje
Jelenet
33. tétel
Russ Ferenc
Szakállas férfi portréja, 1873
34. tétel
Magyar festő, 19. sz. vége
Az idős Kossuth Lajos portréja
35. tétel
Nándory Sándor
Csendélet pipával
36. tétel
Szendy Arisztid
Csendélet könyvekkel
37. tétel
Magyar festő, 20. sz. első fele
Tájkép alakokkal (vázlat)
38. tétel
Mihalovits Miklós
Káin és Ábel
39. tétel
Szebeni Jenő, Kritsári
Kastély enteriőr
40. tétel
[1-20]
21-40
[41-60]
[61-80]
[81-100]
[101-120]
[121-140]
[141-160]
[161-180]
[181-200]
[201-220]
[221-240]
[241-260]
[261-280]
[281-299]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS