223. 19-20. századi festmények és bútorok
[1-20]
[21-40]
[41-60]
[61-80]
[81-100]
[101-120]
[121-140]
[141-160]
[161-180]
[181-200]
[201-220]
[221-240]
[241-260]
[261-280]
281-299
Falitéka
Kozma Lajos műhelye, 1930 körül, fenyőfa alapon diófa borítással, faragott díszítéssel, sérült, hiányos
281. tétel
Tükör
magyar, 1850 körül, fenyőfa alapon diófa borítással, aranyozott, ökörszemes díszítéssel
282. tétel
Zongoraszék
osztrák, 1900 körül, feketére pácolt bükkfa, bőr párnázat, állítható magasság, felújításra szorul
283. tétel
Szalonasztal
magyar, 1900 körül, fenyőfa alapon diófa borítással, esztergált bükkfa lábakon, széthúzható asztallappal, görgőkön, sérült
284. tétel
Pipere asztal
magyar, 19. sz. vége, fenyőfa alapon diófa borítással, faragott díszítéssel, két fiókján sárgaréz veretekkel, tetején posztó betéttel
285. tétel
Toalett tükör
magyar, 19. sz. vége, fenyőfa alapon diófa borítással, mahagóni, jávorfa és cseresznyefa intarziával, csiszolt tükörrel, esztergált bükkfa tartóval, réz húzógombbal
286. tétel
Támlásszék, 2 db
magyar, 1900 körül, tömör bükkfa, faragott díszítéssel, sérült
287. tétel
Fiókos asztalka
magyar, 19. sz. vége, fenyőfa alapon diófa borítással, esztergált díszítéssel, két fiókon sárgaréz veretekkel, kinyitható lappal, sérült
288. tétel
Szalongarnitúra, 6 db-os
magyar, 19. sz. vége, fenyőfa alapon diófa borítással és tömör diófa, faragott díszítéssel, felújított
289. tétel
Szalonasztal
magyar, 19. sz. vége, fenyőfa alapon diófa borítással, kinyitható asztallappal, sérült
290. tétel
Szalonasztal
magyar, 19. sz., fenyő alapon diófa boríttással, jávorfa és paliszander berakással, bükkfa lábakon, sérült
291. tétel
Paraván
magyar, 20. sz. eleje, tömör tölgyfa, kárpit borítású betétekkel
292. tétel
Redőnyös íróasztal
magyar, 20. sz. eleje, tölgyfa, felhajtható írólapja mögött rekeszekkel, 2 kulccsal
293. tétel
Játékasztal
magyar, 20. sz. eleje, fenyőfa alapon diófa borítással, hajlított, gőzölt bükkfa összekötőkkel és lábakkal, posztó borítással, vörösréz pénztartó tálkákkal
294. tétel
Karszék pár
Thonet, 1900 körül, hajlított, gőzölt bükkfa, jelzett: Thonet (beégetett és papír címke), egyik sérült
295. tétel
Tálalószekrény
magyar, 20. sz. eleje, tömör tölgyfa, faragott díszítéssel, márvány és tükörlapja sérült
296. tétel
Állótükör
magyar, 1900 körül, fenyőfa alapon mahagóni borítással, csiszolt tükörrel és üvegbetétekkel, sárgaréz veretekkel, sérült, fiók pótolt
297. tétel
Art deco szalonasztal
magyar, 1920 körül, fenyőfa alapon diófa borítással, sérült
298. tétel
Art deco zsúrkocsi
magyar, 1920 körül, pácolt bükkfa, fém fogantyúval, fazettált üveglapos kiforgatható tálcákkal, görgős lábakon
299. tétel
[1-20]
[21-40]
[41-60]
[61-80]
[81-100]
[101-120]
[121-140]
[141-160]
[161-180]
[181-200]
[201-220]
[221-240]
[241-260]
[261-280]
281-299
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS