223. 19-20. századi festmények és bútorok
[1-20]
[21-40]
[41-60]
[61-80]
[81-100]
[101-120]
[121-140]
[141-160]
[161-180]
[181-200]
201-220
[221-240]
[241-260]
[261-280]
[281-299]
Hornyánszky Gyula
Női akt, 1962
201. tétel
Szántó Piroska
"Othello"
202. tétel
Borsos Miklós
Nyári vízpart, 1983
203. tétel
Szőnyi István
Fürdőzők
204. tétel
Román György
Falurészlet
205. tétel
Schadl János
Gyermek temetés
206. tétel
Barcsay Jenő
Gémeskút
207. tétel
Barcsay Jenő
Tanyavilág
208. tétel
Vágó Pál
Noszlopy Emil pándi földbirtokos, 1876
209. tétel
Benedek Péter
"Jönnek a lakodalmasok", 1926
210. tétel
Rech jelzéssel, 19. sz. vége
Csendélet dinnyével és Csendélet zöldségekkel (párkép)
211. tétel
Világháborús album - 200 db-os
magyar, 20. sz., válogatott fekete-fehér fotó, fekete-fehér és színes képeslapok, vegyes állapotban
212. tétel
Schickedanz Albert
Férfi akt
213. tétel
Barabás Miklós
Baba portré
214. tétel
Szőnyi István
Szénarakodás
215. tétel
Gyárfás Jenő
Fejkendős asszony portréja
216. tétel
Gallé Tibor
"Cigánylány", 1927
217. tétel
Koszkol Jenő
Velencei részlet
218. tétel
Belányi Viktor
Favágó
219. tétel
Hadzsy Olga
Kalotaszegi menyecske, 1937
220. tétel
[1-20]
[21-40]
[41-60]
[61-80]
[81-100]
[101-120]
[121-140]
[141-160]
[161-180]
[181-200]
201-220
[221-240]
[241-260]
[261-280]
[281-299]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS