223. 19-20. századi festmények és bútorok
[1-20]
[21-40]
[41-60]
[61-80]
[81-100]
[101-120]
[121-140]
141-160
[161-180]
[181-200]
[201-220]
[221-240]
[241-260]
[261-280]
[281-299]
Biai - Föglein István
Pincesoron
141. tétel
Országh Imre Ferenc
Domboldal, 1924
142. tétel
Blattner Géza
"Mosónők", 1928
143. tétel
Gallé Tibor
Fonóban, 1931
144. tétel
Gallé Tibor
Cirkusz, 1935
145. tétel
Halápy János
Tájkép házakkal
146. tétel
Rozs János
Kubikosok, 1936
147. tétel
Németh József
Domboldal
148. tétel
Csernó Judit
Őszi táj
149. tétel
Czumpf Imre
Dombos táj, 1935
150. tétel
Magyar festő, 20. sz. első fele
Csónakban
151. tétel
Venne, Paul van de
Halászbárka
152. tétel
Magyar Mannheimer Gusztáv
"Quarneroban fürdik Ligyi leányom"
153. tétel
Molnár Z. János
Vízparti táj vadkacsákkal
154. tétel
Lehel Mária
"Nervi tengerpart", 1930
155. tétel
Magyar festő, 20. sz. eleje
Felhős táj
156. tétel
Szepesi Kuszka Jenő
Erdei házikó
157. tétel
Bánovszky Miklós
Vízparti részlet
158. tétel
Bosznay István
"Kőszegi részlet", 1926
159. tétel
Bosznay István
Virágos réten, 1933
160. tétel
[1-20]
[21-40]
[41-60]
[61-80]
[81-100]
[101-120]
[121-140]
141-160
[161-180]
[181-200]
[201-220]
[221-240]
[241-260]
[261-280]
[281-299]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS